Karta płac i rozliczanie pracowników

Szukasz oprogramowania IT? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
ITFinder.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
Oprogramowanie IT
Wyślij zapytanie ofertowe

Karta płac i rozliczanie pracowników

 (produktów w bazie 103)
InsERT dla Kadr i Płac InsERT S.A.

Najnowszym systemem kadrowo-płacowym firmy InsERT jest Gratyfikant GT oparty na platformie Windows. Jest on przeznaczony dla działów kadr i płac w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju um (...)

więcej informacji
Humansoft Hermes Mała Firma … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł ten ułatwia naliczanie wynagrodzeń, uwzględniając różne systemy wynagradzania: płaca miesięczna, akord, płaca godzinowa, prowizja i systemy mieszane.•    Prowadzi ewidencję umów o pracę i umów zleceń oraz naliczania wynagrodzenia na podstawie tych umów.•    Pozwala na prowadzenie związanych z (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS Mała Firma to program komputerowy przeznaczony do kompleksowej obsługi działu kadr, naliczania płac, rozliczeń z ZUS i US, w firmach o dowolnym rodzaju działalności, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy. Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej pracowników, na (...)

więcej informacji
Rachmistrz GT InsERT S.A.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace Plus Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
RAKSSQL - Pakiet PRO RAKS Sp. z o.o.

Przeznaczony dla firm, które:    * zatrudniają pracowników,    * rozliczają się z ZUS,    * wystawiają faktury lub paragony,    * kupują towary, usługi,    * prowadzą magazyn,    * prowadzą Księgę Podatkową,    * amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających (...)

więcej informacji
Gratyfikant GT Sfera InsERT S.A.

Gratyfikant GT Sfera jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, który oprócz standardowej funkcjonalności został wyposażony w Sferę dla Gratyfikanta GT - mechanizm umożliwiający rozbudowę systemu. Program powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Płace Digitland

Moduł umożliwiający obliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych i zatrudnionych na umowy cywilno-prawne. W powiązaniu z całym systemem umożliwia motywacyjne wynagradzanie pracowników. Jest to szczególnie ułatwione w wersji Enterprise umożliwiającej automatyczne naliczanie premii przy pomocy rozszer (...)

więcej informacji
Biuro GT InsERT S.A.

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Program jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT). Biuro GT to narzędzie i (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO - Kadry i Płace STREAM soft s.j.

Kadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym przez oddziały ZUS do (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE Digitland

System Zarządzania Firmą DIGITLAND ENTERPRISE zaawansowany technologicznie i merytorycznie zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem klasy MRP/ERP. System zapewnia największe możliwe bezpieczeństwo pracy, dużą szybkość wykonywania wszystkich operacji, możliwość budowania własnych definiowaln (...)

więcej informacji
Digitland - Junior SQL Digitland

JUNIOR SQL to prosty program komputerowy dla małej firmy handlowej. Pozwala na generowanie dokumentów sprzedaży, korekty ilościowe i wartościowe, wydruk rejestru sprzedaży i zakupów VAT. System zawiera rejestr dłużników i wierzycieli, kasę, zestawienia wynikowe, rejestr banków i walut, śledzenie prz (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Rachu… Digitland

Digitland Enterprise - Rachunkowość, finanse, księgowość składa się z następujących modułów:KasaDrukowanie poleceń przelewówWystawianie not odsetkowychRejestracja sald na kontach księgowychAutomatyczne połączenie systemu FK i GMKsięgowość - pakiet zaawansowanyKadryPłaceŚrodki trwałeArkusz kalkulacyj (...)

więcej informacji
Mikrobit - Ewidencja i nalic… MIKROBIT Sp. z o.o.

Najważniejszą cechą systemu Naliczania i Ewidencji Płac (PL) jest jego elastyczność w zakresie dostosowywania właściwości eksploatacyjnych do potrzeb użytkownika. System jest parametryzowany w fazie wdrożenia przy użyciu opcji (narzędzi) zawartych wewnątrz systemu i dostępnych dla użytkownika.  W tr (...)

więcej informacji
Bastion ERP LSI Software SA

Bastion ERP to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.W sposób kompleksowy obejmuje strategiczne obszary działalności firmy. Niezależnie od wielkości firmy, aby podejmować optymalne decyzje zarządcze oraz wyznaczać strategie rozwoju niezbędna jest koordynacja i nadzór nad poszc (...)

więcej informacji
humansoft Hermes Standard Ka… Humansoft Sp. z o. o.

Moduł „Kadry i Płace” stanowi element składowy zintegrowanego systemu zarządzania firmą humansoft HermesStandard. Umożliwia obsługę działu kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami kadrowo-płacowymi. Do jego obsługi wymagane jest posiadanie Pakietu Podstawowego.Zarys funkcjonalności mo (...)

więcej informacji
Perfect Expert/HR Junisoftex Sp. z o. o.

Badania okresoweW ramach modułu możliwy jest model eksploatacji współpracujący z zakładowa przychodnia zdrowia, gdzie ze strony zakładu sa przesyłane wykazy i harmonogramy badan okresowych pracowników oraz rejestracja wyników badań do systemu.Moduł pozawala na kontrolowanie aktualności badań pracown (...)

więcej informacji
Sente Personel Sente sp. z o.o.

Program SENTE Personel wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie kadr i płac. Program zawiera również dodatkowe moduły pozwalające na zarządzanie zasobami ludzkimi. Obsługuje między innymi:    * Kadry – dane osobowe, umowy, historia zatrudnienia, dane ZUS, rachunki bankowe, szkolenia, dane p (...)

więcej informacji
Comarch CDN XL Human Resources Comarch SA

Human Resources  Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach:    * Płace i Kadry    * System ocen pracowników/Pulpit pracownika    * Informacje pracownicze    * Podzielnik    * Karty pracy    * RCP (Rejestracja Czasu Pracy)    * NieobecnościPłace i KadryModuł Płace i Kadry obsługuje peł (...)

więcej informacji
RHO Software - RCP+ RHO Software

System RCP+ umożliwia wszechstronną rejestrację i rozliczanie  zarówno czasu pracy jak i pracy akordowej.Rozbudowane funkcje automatyzujące rozliczenia i korygujące odczyty znacznie przyspieszają obsługę programu i skracają czas prowadzenia rozliczeń do niezbędnego minimum.Unikalne możliwości dostęp (...)

więcej informacji
Granit AQUA DomConsult Sp. z o.o.

BILINGModuł bilingowy cechuje procesowe podejście do rozliczania, gdzie każdy kolejny krok nie może być wykonany jeśli poprzedni nie został zaakceptowany. Dzięki otwartej i elastycznej budowie pozwala na rozliczanie klientów w sposób zautomatyzowany, dając zarazem pełną kontrolę nad tą czynnością. M (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

Moduł Kadry i Płace oferowanej aplikacji obsługuje kompleksowo zagadnienia związane z zarządzaniem kadrami i rachubą płac. Gwarantuje pełną dowolność w tworzeniu składników płacowych wynagrodzenia. Pozwala także na wprowadzanie własnych formuł wyliczania wynagrodzeń. Automatycznie generuje dokumenty (...)

więcej informacji
Comarch Oświata i szkolnictw… Comarch SA

Zmiany w szkolnictwie wyższym, rosnąca liczba informacji o studentach i posiadanych zasobach - jakie muszą gromadzić i przetwarzać Szkoły Wyższe - oraz wzrost oczekiwań studentów odnośnie jakości usług dostarczanych przez uczelnie sprawiają, że nie jest możliwe sprawne zarządzanie uczelnią bez pomoc (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Biuro Rachu… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe PLUS to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Umożliwia obsługę nieograniczonej ilości firm, a w każdej z nich wyliczy płace dla 1000-pracowników. Ponadto pracuje w sieci komputerowej.W skład tego pakietu wchodzą następujące programy:Fakturowanie, Księga Przychodów i Ro (...)

więcej informacji
Impuls 5 Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Impuls 5 jest zintegrowanym pakietem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem klasy MRPII/ERP. System należy w tej chwili do wiodących rozwiązań tej klasy na polskim rynku. Pakiet przeznaczony jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawiera m.in. aplikac (...)

więcej informacji
System Forte Ewidencja Pojaz… Sage

Ewidencja PojazdówModuł wspomaga ewidencję przebiegu pojazdów firmowych jak i prywatnych wykorzystywanych dla celów służbowych. Umożliwia, we współpracy z modułem Forte Delegacje Krajowe, przydzielanie pojazdów firmowych na czas wyjazdów służbowych.Ewidencja Pojazdów wpływa na: * kontrolę wydatków n (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS 4 to program komputerowy przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających do 1000 pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowe (...)

więcej informacji
humansoft HermesSQL Kadry i … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł "Kadry i Płace HR" wspomaga działalność firmy w obszarze kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami.Moduł dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, usługowym, produkcyjnym oraz instytucjom budżetowym i zakładom pracy chronionej. Tak szerokie zastosowanie modułu możliwe jest dzięki m (...)

więcej informacji
Comarch CDN XL Comarch SA

Comarch CDN XL to od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów). Wybrało go już ponad 2400 Klientów. Dlaczego?    * wybierając nasz System otrzymują Państwo konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania biznesowe,    * Comarch CDN XL jest dostosowa (...)

więcej informacji
Mikrobit - Oprogramowanie Ws… MIKROBIT Sp. z o.o.

Nowoczesny Urząd to jednostka szeroko stosująca technologie informatyczne w zadaniach stawianych dla administracji lokalnej. Wsparcie informatyczne jakie stawiamy do dyspozycji jednostek administracji lokalnej dotyczy sfery budżetowania i finansów, obsługi działalności komunalnej a także informacji (...)

więcej informacji
Kacper Kadry i Płace Syriusz Sp. z o.o.

KADRY I PŁACESystem kadrowo-płacowy Kacper jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw do ewidencji wszelkiego rodzaju zdarzeń związanych z ewidencją pracowników oraz do naliczania wynagrodzeń. System Kacper prowadzi ewidencję oraz rozliczenia umów-zleceń, tak dotyczących pracowników eta (...)

więcej informacji
Perfect Expert/ERP Junisoftex Sp. z o. o.

Planowanie, przygotowanie i rozliczanie produkcjiModuł przeznaczony jest do zapisu zasobów produkcyjnych przedsiębiorstwa w postaci dokumentacji technologicznej obejmującej normy materiałowe oraz operacje gniazd produkcyjnych, maszyn, narzędzi kalendarza i systemu pracy. Jednym z istotniejszych zada (...)

więcej informacji
HEUTHES -ISOF- Płace i kadry HEUTHES Sp. z o.o.

Charakterystyka ogólnaPłace i Kadry to zintegrowany system kadrowo-płacowy przeznaczony dla działów kadrowego i rachuby płac jednostek organizacyjnych o dowolnym profilu działalności, niezależnie od wynikającej z wewnętrznych przepisów specyfiki wynagradzania czy rozliczania czasu pracy. Moduł ułatw (...)

więcej informacji
GRANT Moduł kadrowo - płacow… ABK Soft Sp. z o.o.

Moduł kadrowo - płacowy KPModuł kadrowy wspomaga dział kadr przedsiębiorstwa. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie i przyspieszenie gromadzenia i udostępniania informacji o pracownikach przedsiębiorstwa.Moduł płacowy wspomaga dział rachuby przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem modułu jest wyliczenie i (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace i Kadry Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
Comarch - ERP Comarch SA

Sektor ERP zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania. Oferta produktowa kierowana jest na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Cechuje ją możliwość elastycznego dostosowania do specyficznych potrzeb branżowych Klienta.  Wybr (...)

więcej informacji
Perfect Expert/MEDIA Junisoftex Sp. z o. o.

Moduł Sprzedaży i ewidencji licznikówJest to zespół funkcji obsługujących proces generowania faktur na podstawie odczytów wskazań urządzeń pomiarowych i norm ryczałtowych, umożliwiających śledzenie stanu rozrachunków z klientami, windykację należności oraz realizację płatności.W powiązaniu z modułem (...)

więcej informacji
Perfect Expert/UMG Junisoftex Sp. z o. o.

System ewidencji podatkówSystem finansowo-podatkowy pozwala na prowadzenie pełnej księgowości na zasadach ogólnych oraz na naliczanie dowolnego wymiaru podatkowego w oparciu o zeznania podatkowe w zależności od potrzeb i możliwości jego wdrożenia do eksploatacji.W zależności od ilości wdrożonych mod (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Biuro Rachu… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe STANDARD to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Umożliwia obsługę nieograniczonej ilości firm, a w każdej z nich wyliczy płace 50-pracownikom. Ponadto pracuje w sieci komputerowej.W skład tego pakietu wchodzą następujące programy:Fakturowanie, Księga Przychodów i Rozc (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Kadry i P… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuKadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym pr (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Finanse MT ProkHard

System Finanse stanowi kompletne narzędzie służące do efektywnego zarządzania obszarem finansów, wspomagające realizację wyznaczonych celów biznesowych i wzrost efektywności przedsiębiorstwa. Został napisany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę informatyczną przy wsparciu merytorycznym specjalistów z (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRESTIŻ STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRESTIŻ to wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. (...)

więcej informacji
Comarch Education Comarch SA

Oferta Comarch wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sektora publicznego w zakresie zarządzania oświatą. Comarch Education stanowi nowoczesne rozwiązanie informatyczne wspierające proces nauczania oraz wykorzystujące Internet jako medium komunikacji pomiędzy uczestnikami tego procesu.System ten jest częśc (...)

więcej informacji
Xpertis rozwiązanie dla Jedn… Macrologic SA

Pakiet Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości to rozwiązanie informatyczne dedykowane jednostkom budżetowym, a w szczególności działom administracyjnym sądów i prokuratur. W skład pakietu wchodzą moduły obejmujące: kadry, płace, umowy cywilno-prawne, rozliczanie biegłych i grup (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został  dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprze (...)

więcej informacji
Zintegrowany System Zarządza… ABK Soft Sp. z o.o.

Zintegrowany System Zarządzania GRANTModuły Zintegrowanego Systemu Zarządzania powstawały od roku 1989.Lata dziewięćdziesiąte były okresem intensywnego testowania naszych algorytmów w warunkach rzeczywistej, intensywnej pracy.Dzięki ich niezawodności i dbałości o zgodność z aktualnymi przepisami Min (...)

więcej informacji
System Forte Zaliczki Pracow… Sage

Zaliczki PracowniczeModuł wspomaga kompleksowo proces obsługi zaliczek pracowniczych od momentu złożenia wniosku poprzez akceptację przez przełożonego, wypłacenie zaliczki pracownikowi aż po jej rozliczenie. Wspiera procesy obsługi wyjazdów służbowych, a w połączeniu z rozliczeniami pracowniczymi tw (...)

więcej informacji
Digitland SQL - Rachunkowość… Digitland

KasaModuł umożliwia automatyczne tworzenie raportów kasowych i bankowych w ramach zdefiniowanych ciągów numeracji dokumentów na podstawie zgromadzonych w systemie dokumentów kasowych lub bankowych. Raporty kasowe tworzone są niezależnie w ramach ciagów numeracji dokumentów kasowych a raporty bankowe (...)

więcej informacji
IBM Zarządzanie treścią IBM Corp. Inc.

Pakiet oprogramowania IBM Zarządzanie treścią zawiera:  Content ManagerPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Manager Enterprise EditionPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Man (...)

więcej informacji
FINKA-PŁACE TiK-Soft Sp. z o.o.

Finka-Płace jest to program kadrowo-płacowy z bardzo rozbudowanymi funkcjami płacowymi. Mimo znacznego skomplikowania przepisów podatkowych i ZUS-owskich program jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu, a zarazem jest na tyle elastyczny, by obejmować wiele nietypowych sytuacji.Funkcje programu FINKA-PŁAC (...)

więcej informacji
1 2 3  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Software
Finanse, Podatki, Controlling
Fakturowanie
System kont