Karta płac i rozliczanie pracowników

Szukasz oprogramowania IT? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
ITFinder.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
Oprogramowanie IT
Wyślij zapytanie ofertowe

Karta płac i rozliczanie pracowników

 (produktów w bazie 103)
DIGITLAND ENTERPRISE Digitland

System Zarządzania Firmą DIGITLAND ENTERPRISE zaawansowany technologicznie i merytorycznie zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem klasy MRP/ERP. System zapewnia największe możliwe bezpieczeństwo pracy, dużą szybkość wykonywania wszystkich operacji, możliwość budowania własnych definiowaln (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS 4 to program komputerowy przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających do 20 pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej (...)

więcej informacji
System Symfonia Płace Sage

PłaceProgram wspomaga zarządzanie płacami w firmie. Uwzględnia różne sposoby wynagradzania. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia - generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy. Zapewnia tajność płac. Wspomaga rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i (...)

więcej informacji
Comarch Education Comarch SA

Oferta Comarch wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sektora publicznego w zakresie zarządzania oświatą. Comarch Education stanowi nowoczesne rozwiązanie informatyczne wspierające proces nauczania oraz wykorzystujące Internet jako medium komunikacji pomiędzy uczestnikami tego procesu.System ten jest częśc (...)

więcej informacji
Biuro GT InsERT S.A.

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Program jest uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT). Biuro GT to narzędzie i (...)

więcej informacji
Comarch CDN XL Comarch SA

Comarch CDN XL to od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów). Wybrało go już ponad 2400 Klientów. Dlaczego?    * wybierając nasz System otrzymują Państwo konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania biznesowe,    * Comarch CDN XL jest dostosowa (...)

więcej informacji
Impuls 5 - Kadry - Płace Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Kadry PłaceKapitał zawarty w zasobach ludzkich jest bez wątpienia jednym z głównych atutów współczesnych firm. Odpowiednie wykorzystanie i rozwój potencjału kadrowego stanowi podstawę realizacji celów każdej organizacji i decyduje o jej przewadze konkurencyjnej. Aby efektywnie zarządzać zasobami lud (...)

więcej informacji
GRANT Moduł kadrowo - płacow… ABK Soft Sp. z o.o.

Moduł kadrowo - płacowy KPModuł kadrowy wspomaga dział kadr przedsiębiorstwa. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie i przyspieszenie gromadzenia i udostępniania informacji o pracownikach przedsiębiorstwa.Moduł płacowy wspomaga dział rachuby przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem modułu jest wyliczenie i (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Multibiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Mała Firma to pakiet programów do obsługi małej firmy, w którego skład wchodzą: MAGAZYN MF, KSIĘGA MF, KADRY, PŁACE i ZUS MF, PRZELEWY - KASA MF.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe oraz obsługuje operacje kasowe i bankowe. Umożliwia prowadzenie księgowości o (...)

więcej informacji
Mikrobit - Ewidencja i nalic… MIKROBIT Sp. z o.o.

Najważniejszą cechą systemu Naliczania i Ewidencji Płac (PL) jest jego elastyczność w zakresie dostosowywania właściwości eksploatacyjnych do potrzeb użytkownika. System jest parametryzowany w fazie wdrożenia przy użyciu opcji (narzędzi) zawartych wewnątrz systemu i dostępnych dla użytkownika.  W tr (...)

więcej informacji
Humansoft Hermes Mała Firma … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł ten ułatwia naliczanie wynagrodzeń, uwzględniając różne systemy wynagradzania: płaca miesięczna, akord, płaca godzinowa, prowizja i systemy mieszane.•    Prowadzi ewidencję umów o pracę i umów zleceń oraz naliczania wynagrodzenia na podstawie tych umów.•    Pozwala na prowadzenie związanych z (...)

więcej informacji
InsERT dla Kadr i Płac InsERT S.A.

Najnowszym systemem kadrowo-płacowym firmy InsERT jest Gratyfikant GT oparty na platformie Windows. Jest on przeznaczony dla działów kadr i płac w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju um (...)

więcej informacji
Bastion ERP Personnel LSI Software SA

Ludzie są podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa.Nowoczesna firma powinna poświęcić im należytą uwagę. Nowoczesny, kompletny system Bastion ERP Personnel dostarcza łatwych w obsłudze i wydajnych rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi.Zarządzanie systemem wynagrodzeńCzęść płacowa systemu (...)

więcej informacji
Sente Personel Sente sp. z o.o.

Program SENTE Personel wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie kadr i płac. Program zawiera również dodatkowe moduły pozwalające na zarządzanie zasobami ludzkimi. Obsługuje między innymi:    * Kadry – dane osobowe, umowy, historia zatrudnienia, dane ZUS, rachunki bankowe, szkolenia, dane p (...)

więcej informacji
RHO Software - RCP+ RHO Software

System RCP+ umożliwia wszechstronną rejestrację i rozliczanie  zarówno czasu pracy jak i pracy akordowej.Rozbudowane funkcje automatyzujące rozliczenia i korygujące odczyty znacznie przyspieszają obsługę programu i skracają czas prowadzenia rozliczeń do niezbędnego minimum.Unikalne możliwości dostęp (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Kadry Digitland

Moduł umożliwiający prowadzenie ewidencji osobowej pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i na umowy cywilno-prawne (w tym umowy Rad Nadzorczych). Zawiera między innymi rejestrację nieobecności (urlopów, zwolnień chorobowych, innych), obecności (np. kart pracy BZ, importowanych z czytników RCP l (...)

więcej informacji
Rachmistrz GT InsERT S.A.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Finanse MT ProkHard

System Finanse stanowi kompletne narzędzie służące do efektywnego zarządzania obszarem finansów, wspomagające realizację wyznaczonych celów biznesowych i wzrost efektywności przedsiębiorstwa. Został napisany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę informatyczną przy wsparciu merytorycznym specjalistów z (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace Plus Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
IBM Cognos 8 Business Intell… IBM Corp. Inc.

Sprawozdawczość, analizy, kokpity menedżerskie i karty wyników w ramach jednego, łatwego do wdrożenia i utrzymania pakietu oprogramowania.   Raportowanie: dostęp do pełnej gamy raportów samoobsługowych, które można zaadaptować do dowolnego źródła danych i które mogą funkcjonować w oparciu o zdefi (...)

więcej informacji
Xpertis Kadry i płace Macrologic SA

Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości Kadry i płace to program wspomagający zarządzanie jednostką budżetową w zakresie kadr, rachuby płac, umów-cywilno prawnych oraz rozliczeń z biegłymi, kuratorami, ławnikami, adwokatami itd.Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zadań związ (...)

więcej informacji
humansoft HermesSQL Kadry i … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł "Kadry i Płace HR" wspomaga działalność firmy w obszarze kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami.Moduł dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, usługowym, produkcyjnym oraz instytucjom budżetowym i zakładom pracy chronionej. Tak szerokie zastosowanie modułu możliwe jest dzięki m (...)

więcej informacji
Digitland SQL - Rachunkowość… Digitland

KasaModuł umożliwia automatyczne tworzenie raportów kasowych i bankowych w ramach zdefiniowanych ciągów numeracji dokumentów na podstawie zgromadzonych w systemie dokumentów kasowych lub bankowych. Raporty kasowe tworzone są niezależnie w ramach ciagów numeracji dokumentów kasowych a raporty bankowe (...)

więcej informacji
Kacper Kadry i Płace Syriusz Sp. z o.o.

KADRY I PŁACESystem kadrowo-płacowy Kacper jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw do ewidencji wszelkiego rodzaju zdarzeń związanych z ewidencją pracowników oraz do naliczania wynagrodzeń. System Kacper prowadzi ewidencję oraz rozliczenia umów-zleceń, tak dotyczących pracowników eta (...)

więcej informacji
Granit AQUA DomConsult Sp. z o.o.

BILINGModuł bilingowy cechuje procesowe podejście do rozliczania, gdzie każdy kolejny krok nie może być wykonany jeśli poprzedni nie został zaakceptowany. Dzięki otwartej i elastycznej budowie pozwala na rozliczanie klientów w sposób zautomatyzowany, dając zarazem pełną kontrolę nad tą czynnością. M (...)

więcej informacji
Mikrobit - Oprogramowanie W… MIKROBIT Sp. z o.o.

Funkcjonowanie w gospodarce rynkowej i konieczność dorównania do standardów światowych zmusza przedsiębiorstwa do unowocześniania swoich systemów zarządzania. Przedsiębiorstwa starające się funkcjonować w oparciu o standardy MRP, MRP II, ERP, znajdą w naszej ofercie wiele funkcji wspomagających te z (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Płace Digitland

Moduł umożliwiający obliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych i zatrudnionych na umowy cywilno-prawne. W powiązaniu z całym systemem umożliwia motywacyjne wynagradzanie pracowników. Jest to szczególnie ułatwione w wersji Enterprise umożliwiającej automatyczne naliczanie premii przy pomocy rozszer (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Rachunkow… MT ProkHard

Moduł Rachunkowość Finansowa pozwala tak usystematyzować i pogrupować dane finansowe firmy, żeby stały się solidnymi informacjami, na podstawie których można podejmować optymalne decyzje biznesowe. Aby sprostać takiemu wyzwaniu, moduł jest wyposażony w odpowiednie narzędzia pozwalające na dowolne kr (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - MultiBiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen to pakiet programów do obsługi małej i średniej firmy, w którego skład wchodzą:KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW,MAGAZYN,KADRY, PŁACE i ZUS do 1000 pracowników,PRZELEWY-KASA.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe, wielomagazynowy, obsługuje operacje kasowe i bankow (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Kadry i P… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuKadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym pr (...)

więcej informacji
Digitland SQL Digitland

System Zarządzania Firmą DIGITLAND SQL zintegrowany system informatyczny MRP/ERP, pracujący w architekturze klient-serwer lub terminalowej dla szeregu platform systemowych.Obejmuje wszystkie strefy działalnosci przedsiębiorstwa między innymi gospodarkę magazynową, gospodarkę materiałową, księgowość, (...)

więcej informacji
Perfect Expert/ERP Junisoftex Sp. z o. o.

Planowanie, przygotowanie i rozliczanie produkcjiModuł przeznaczony jest do zapisu zasobów produkcyjnych przedsiębiorstwa w postaci dokumentacji technologicznej obejmującej normy materiałowe oraz operacje gniazd produkcyjnych, maszyn, narzędzi kalendarza i systemu pracy. Jednym z istotniejszych zada (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS Mała Firma to program komputerowy przeznaczony do kompleksowej obsługi działu kadr, naliczania płac, rozliczeń z ZUS i US, w firmach o dowolnym rodzaju działalności, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy. Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej pracowników, na (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS 4 to program komputerowy przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających do 50 pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej (...)

więcej informacji
Navireo InsERT S.A.

System Navireo jest przeznaczony dla firm średniej wielkości (zwykle od kilku do kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stanowisk), jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRESTIŻ STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRESTIŻ to wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. (...)

więcej informacji
humansoft Corax Humansoft Sp. z o. o.

Oprogramowanie humansoft Corax oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. Specjalizacja poszczególnych modułów systemu czyni go profesjonalnym rozwiązaniem do prowadzenia działalnoś (...)

więcej informacji
Bastion ERP LSI Software SA

Bastion ERP to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.W sposób kompleksowy obejmuje strategiczne obszary działalności firmy. Niezależnie od wielkości firmy, aby podejmować optymalne decyzje zarządcze oraz wyznaczać strategie rozwoju niezbędna jest koordynacja i nadzór nad poszc (...)

więcej informacji
Comarch Oświata i szkolnictw… Comarch SA

Zmiany w szkolnictwie wyższym, rosnąca liczba informacji o studentach i posiadanych zasobach - jakie muszą gromadzić i przetwarzać Szkoły Wyższe - oraz wzrost oczekiwań studentów odnośnie jakości usług dostarczanych przez uczelnie sprawiają, że nie jest możliwe sprawne zarządzanie uczelnią bez pomoc (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Biuro Rachu… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe PLUS to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Umożliwia obsługę nieograniczonej ilości firm, a w każdej z nich wyliczy płace dla 1000-pracowników. Ponadto pracuje w sieci komputerowej.W skład tego pakietu wchodzą następujące programy:Fakturowanie, Księga Przychodów i Ro (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został  dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprze (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS PRO to nowoczesny system wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac, w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Dostępne są wersje obsługujące do 10, (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS 4 to program komputerowy przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających do 1000 pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowe (...)

więcej informacji
IBM Zarządzanie treścią IBM Corp. Inc.

Pakiet oprogramowania IBM Zarządzanie treścią zawiera:  Content ManagerPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Manager Enterprise EditionPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Man (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO - Kadry i Płace STREAM soft s.j.

Kadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym przez oddziały ZUS do (...)

więcej informacji
Rozliczenie Płac dla Windows Varico

Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rac (...)

więcej informacji
Saturn-HR (kadry, płace) M.K.J. Sp. z o.o.

Saturn-HR to elastyczny program kadrowo-płacowy. Duże możliwości parametryzacji pozwalają dostosować program do potrzeb przedsiębiorstwa. Oprócz bogatych funkcjonalności związanych z obsługą typowych zagadnień kadrowo-płacowych oprogramowanie posiada zaawansowany moduł zarządzania zasobami ludzkimi. (...)

więcej informacji
Xpertis rozwiązanie dla Jedn… Macrologic SA

Pakiet Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości to rozwiązanie informatyczne dedykowane jednostkom budżetowym, a w szczególności działom administracyjnym sądów i prokuratur. W skład pakietu wchodzą moduły obejmujące: kadry, płace, umowy cywilno-prawne, rozliczanie biegłych i grup (...)

więcej informacji
Comarch - ERP Comarch SA

Sektor ERP zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania. Oferta produktowa kierowana jest na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Cechuje ją możliwość elastycznego dostosowania do specyficznych potrzeb branżowych Klienta.  Wybr (...)

więcej informacji
Impuls 5 Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Impuls 5 jest zintegrowanym pakietem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem klasy MRPII/ERP. System należy w tej chwili do wiodących rozwiązań tej klasy na polskim rynku. Pakiet przeznaczony jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawiera m.in. aplikac (...)

więcej informacji
1 2 3  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Software
Finanse, Podatki, Controlling
Fakturowanie
System kont