Karta płac i rozliczanie pracowników

Szukasz oprogramowania IT? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
ITFinder.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
Oprogramowanie IT
Wyślij zapytanie ofertowe

Karta płac i rozliczanie pracowników

 (produktów w bazie 103)
Granit AQUA DomConsult Sp. z o.o.

BILINGModuł bilingowy cechuje procesowe podejście do rozliczania, gdzie każdy kolejny krok nie może być wykonany jeśli poprzedni nie został zaakceptowany. Dzięki otwartej i elastycznej budowie pozwala na rozliczanie klientów w sposób zautomatyzowany, dając zarazem pełną kontrolę nad tą czynnością. M (...)

więcej informacji
RAKSSQL - Pakiet PRO RAKS Sp. z o.o.

Przeznaczony dla firm, które:    * zatrudniają pracowników,    * rozliczają się z ZUS,    * wystawiają faktury lub paragony,    * kupują towary, usługi,    * prowadzą magazyn,    * prowadzą Księgę Podatkową,    * amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Finanse i… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuModuł Finanse i Księgowość wspomaga pracę działu księgowości w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Aplikacja jest zgodna z ustawą o rachunkowości, dzięki projektowi wykonanemu przez polskich analityków, programistów i konsultantów z dziedziny rachunkowości oraz praw (...)

więcej informacji
Bastion ERP LSI Software SA

Bastion ERP to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.W sposób kompleksowy obejmuje strategiczne obszary działalności firmy. Niezależnie od wielkości firmy, aby podejmować optymalne decyzje zarządcze oraz wyznaczać strategie rozwoju niezbędna jest koordynacja i nadzór nad poszc (...)

więcej informacji
Rozliczenie Płac dla Windows Varico

Umożliwia on prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło - automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. W zależności od wersji pozwala prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rac (...)

więcej informacji
Rachmistrz GT InsERT S.A.

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla (...)

więcej informacji
Perfect Expert/HR Junisoftex Sp. z o. o.

Badania okresoweW ramach modułu możliwy jest model eksploatacji współpracujący z zakładowa przychodnia zdrowia, gdzie ze strony zakładu sa przesyłane wykazy i harmonogramy badan okresowych pracowników oraz rejestracja wyników badań do systemu.Moduł pozawala na kontrolowanie aktualności badań pracown (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Biuro Rachu… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe PLUS to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Umożliwia obsługę nieograniczonej ilości firm, a w każdej z nich wyliczy płace dla 1000-pracowników. Ponadto pracuje w sieci komputerowej.W skład tego pakietu wchodzą następujące programy:Fakturowanie, Księga Przychodów i Ro (...)

więcej informacji
Bastion ERP Personnel LSI Software SA

Ludzie są podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa.Nowoczesna firma powinna poświęcić im należytą uwagę. Nowoczesny, kompletny system Bastion ERP Personnel dostarcza łatwych w obsłudze i wydajnych rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi.Zarządzanie systemem wynagrodzeńCzęść płacowa systemu (...)

więcej informacji
humansoft Corax Kadry i Płac… Humansoft Sp. z o. o.

Kadry i płace –  to szybkość i łatwość w wykonywaniu wszelkich czynności którymi na co dzień zajmuje się dział odpowiedzialny za prowadzenie kadr i rachubę płac. Pozwala odciążyć pracowników tej komórki dostarczając im automatów, w tym m.in. automatów do naliczania płac uwzględniających różne system (...)

więcej informacji
FINKA-PŁACE TiK-Soft Sp. z o.o.

Finka-Płace jest to program kadrowo-płacowy z bardzo rozbudowanymi funkcjami płacowymi. Mimo znacznego skomplikowania przepisów podatkowych i ZUS-owskich program jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu, a zarazem jest na tyle elastyczny, by obejmować wiele nietypowych sytuacji.Funkcje programu FINKA-PŁAC (...)

więcej informacji
Granit THERMAL DomConsult Sp. z o.o.

BILINGW zakresie ewidencyjnym moduł wspiera prowadzenie rejestrów odbiorców, umów, punktów odbiorów, liczników i odczytów. Rejestrowane są wszelkie zmiany mające wpływ na rozliczenie odbiorców (wymiany liczników, montaż podliczników, zmiana taryf, itd.). „Sercem” modułu bilingowego jest podmoduł roz (...)

więcej informacji
WizjaNet - ERP WizjaNet

Sprzedaż     System Wizja.ERP zapewnia pełne wsparcie dla szeroko rozumianej sprzedaży ­ towarów, wyrobów własnych, usług ­ w przedsiębiorstwach. Zapewnia ewidencjonowanie wystawiania wszelkich dokumentów finansowych oraz ścisłą współprace z gospodarką magazynową.Podstawowe funkcjonalności:    * Fak (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS PRO to nowoczesny system wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac, w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Dostępne są wersje obsługujące do 10, (...)

więcej informacji
Gratyfikant GT Sfera InsERT S.A.

Gratyfikant GT Sfera jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, który oprócz standardowej funkcjonalności został wyposażony w Sferę dla Gratyfikanta GT - mechanizm umożliwiający rozbudowę systemu. Program powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych (...)

więcej informacji
Perfect Expert/UMG Junisoftex Sp. z o. o.

System ewidencji podatkówSystem finansowo-podatkowy pozwala na prowadzenie pełnej księgowości na zasadach ogólnych oraz na naliczanie dowolnego wymiaru podatkowego w oparciu o zeznania podatkowe w zależności od potrzeb i możliwości jego wdrożenia do eksploatacji.W zależności od ilości wdrożonych mod (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Multibiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Mała Firma to pakiet programów do obsługi małej firmy, w którego skład wchodzą: MAGAZYN MF, KSIĘGA MF, KADRY, PŁACE i ZUS MF, PRZELEWY - KASA MF.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe oraz obsługuje operacje kasowe i bankowe. Umożliwia prowadzenie księgowości o (...)

więcej informacji
Xpertis Kadry i płace Macrologic SA

Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości Kadry i płace to program wspomagający zarządzanie jednostką budżetową w zakresie kadr, rachuby płac, umów-cywilno prawnych oraz rozliczeń z biegłymi, kuratorami, ławnikami, adwokatami itd.Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zadań związ (...)

więcej informacji
FIRMA.premium Przedsiębiorstwo Zastosowań Informa…

Czym jest FIRMA.premium:    * To nowoczesny zintegrowany system informatyczny klasy ERP, dedykowany dla przedsiębiorstw głównie zajmujących się świadczeniem usług. Może być zatem z powodzeniem stosowany w przedsiębiorstwach komunikacyjnych, komunalnych.    * To unikalny w kraju pakiet specjalizowane (...)

więcej informacji
IBM BI i EPM IBM Corp. Inc.

Karty wyników i kokpity menedżerskie. Monitorowanie wydajności za pomocą łatwych w użyciu kart wyników i metryk:Cognos 8 Business IntelligencePełna gama funkcji inteligentnej analizy danych (BI) w ramach pojedynczej architektury zorientowanej na usługi (SOA), dla wszystkich kategorii użytkowników.Co (...)

więcej informacji
RAKSSQL Biuro Rachunkowe - K… ATI s.c.

Aplikacja jako element całego systemu do zarządzania Biurem Rachunkowym jest z nim w pełni zintegrowana eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania danych. Przykładowo lista płatnicza wystawiona w module Płace jest natychmiast widoczna dla modułu Finanse czy Księgowość. Z kolei naliczając list (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS 4 to program komputerowy przeznaczony do pełnej obsługi działu kadr i rachuby płac w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających do 50 pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej (...)

więcej informacji
System Symfonia Płace Sage

PłaceProgram wspomaga zarządzanie płacami w firmie. Uwzględnia różne sposoby wynagradzania. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia - generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy. Zapewnia tajność płac. Wspomaga rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRO to modułowy, w pełni zintegrowany, system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO - Kadry i Płace STREAM soft s.j.

Kadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym przez oddziały ZUS do (...)

więcej informacji
IBM Cognos 8 Business Intell… IBM Corp. Inc.

Sprawozdawczość, analizy, kokpity menedżerskie i karty wyników w ramach jednego, łatwego do wdrożenia i utrzymania pakietu oprogramowania.   Raportowanie: dostęp do pełnej gamy raportów samoobsługowych, które można zaadaptować do dowolnego źródła danych i które mogą funkcjonować w oparciu o zdefi (...)

więcej informacji
Xpertis rozwiązanie dla Jedn… Macrologic SA

Pakiet Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości to rozwiązanie informatyczne dedykowane jednostkom budżetowym, a w szczególności działom administracyjnym sądów i prokuratur. W skład pakietu wchodzą moduły obejmujące: kadry, płace, umowy cywilno-prawne, rozliczanie biegłych i grup (...)

więcej informacji
humansoft Corax Humansoft Sp. z o. o.

Oprogramowanie humansoft Corax oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. Specjalizacja poszczególnych modułów systemu czyni go profesjonalnym rozwiązaniem do prowadzenia działalnoś (...)

więcej informacji
Impuls 5 - Kadry - Płace Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Kadry PłaceKapitał zawarty w zasobach ludzkich jest bez wątpienia jednym z głównych atutów współczesnych firm. Odpowiednie wykorzystanie i rozwój potencjału kadrowego stanowi podstawę realizacji celów każdej organizacji i decyduje o jej przewadze konkurencyjnej. Aby efektywnie zarządzać zasobami lud (...)

więcej informacji
Comarch Education Comarch SA

Oferta Comarch wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sektora publicznego w zakresie zarządzania oświatą. Comarch Education stanowi nowoczesne rozwiązanie informatyczne wspierające proces nauczania oraz wykorzystujące Internet jako medium komunikacji pomiędzy uczestnikami tego procesu.System ten jest częśc (...)

więcej informacji
Comarch - ERP Comarch SA

Sektor ERP zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania. Oferta produktowa kierowana jest na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Cechuje ją możliwość elastycznego dostosowania do specyficznych potrzeb branżowych Klienta.  Wybr (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Płace Digitland

Moduł umożliwiający obliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych i zatrudnionych na umowy cywilno-prawne. W powiązaniu z całym systemem umożliwia motywacyjne wynagradzanie pracowników. Jest to szczególnie ułatwione w wersji Enterprise umożliwiającej automatyczne naliczanie premii przy pomocy rozszer (...)

więcej informacji
Comarch OPT!MA Płace i Kadry Comarch SA

Obsługa działu kadrowo-płacowego wymaga stałej aktualizacji wewnętrznych przepisów dostosowanych do zmieniającego się prawa. Przeprowadzana samodzielnie jest uciążliwa i wymaga spędzenia wielu godzin nad zmianami w użytkowanym oprogramowaniu. Sytuacja taka nie ma miejsca w systemie Comarch OPT!MA. D (...)

więcej informacji
Promax - Płatnik P.T.H. PROMAX

Opis programuNasz program kadrowo płacowy PŁATNIK 6 dla Windows to dopracowany przez wiele lat produkt. Jego historia sięga połowy lat 90-tych, a nazwa "Płatnik" jest naszym zastrzeżonym znakiem towarowym. Został zaakceptowany przez szeroki krąg odbiorców od firm kilku osobowych po kilkuset osoboweP (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Rachu… Digitland

Digitland Enterprise - Rachunkowość, finanse, księgowość składa się z następujących modułów:KasaDrukowanie poleceń przelewówWystawianie not odsetkowychRejestracja sald na kontach księgowychAutomatyczne połączenie systemu FK i GMKsięgowość - pakiet zaawansowanyKadryPłaceŚrodki trwałeArkusz kalkulacyj (...)

więcej informacji
Platforma Hetman MT ProkHard

Platforma Hetman jest zintegrowanym systemem informatycznym klasy ERP zbudowanym z wielu wyspecjalizowanych modułów obejmujących swym zasięgiem prawie wszystkie obszary działalności w nowoczesnym przedsiębiorstwie, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest przystosowana do ob (...)

więcej informacji
humansoft HermesSQL Kadry i … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł "Kadry i Płace HR" wspomaga działalność firmy w obszarze kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami.Moduł dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, usługowym, produkcyjnym oraz instytucjom budżetowym i zakładom pracy chronionej. Tak szerokie zastosowanie modułu możliwe jest dzięki m (...)

więcej informacji
System Forte Zaliczki Pracow… Sage

Zaliczki PracowniczeModuł wspomaga kompleksowo proces obsługi zaliczek pracowniczych od momentu złożenia wniosku poprzez akceptację przez przełożonego, wypłacenie zaliczki pracownikowi aż po jej rozliczenie. Wspiera procesy obsługi wyjazdów służbowych, a w połączeniu z rozliczeniami pracowniczymi tw (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace i Kadry Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
RHO Software - RCP+ RHO Software

System RCP+ umożliwia wszechstronną rejestrację i rozliczanie  zarówno czasu pracy jak i pracy akordowej.Rozbudowane funkcje automatyzujące rozliczenia i korygujące odczyty znacznie przyspieszają obsługę programu i skracają czas prowadzenia rozliczeń do niezbędnego minimum.Unikalne możliwości dostęp (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został  dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprze (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Małe Biuro … dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Małe Biuro Rachunkowe to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Ułatwia prowadzenie księgi przychodów i rozchodów lub  ryczałtu oraz ewidencji kadrowo-płacowej dla 10 pracowników w każdej firmie (możliwość rozszerzenia). Oblicza deklaracje PIT i VAT oraz współpracuje z programem Płatnik. (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRESTIŻ STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRESTIŻ to wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. (...)

więcej informacji
InsERT dla Księgowości i Fin… InsERT S.A.

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem. W ofercie firmy InsERT znaleźć można rozbudowane programy ułatwiające prowadzenie pełnej księgowości, systemy umożliwi (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - MultiBiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Standard to pakiet programów do obsługi małej i średniej firmy, w którego skład wchodzą:KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW,MAGAZYN,KADRY, PŁACE i ZUS do 10 pracowników,PRZELEWY-KASA.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe, wielomagazynowy oraz obsługuje operacje kaso (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace Plus Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Księga Podat… Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
Impuls 5 - Finanse - Księgow… Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Finanse Księgowość KosztyNarzędzia informatyczne wspierające zarządzanie finansami i księgowością są centralnym elementem systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem i w dużej mierze decydują o jego sukcesie. Dlatego też tak ważna jest wysoka jakość tego oprogramowania. System Finanse Księg (...)

więcej informacji
Humansoft Hermes Mała Firma it-function Polska Sp. z o.o.

Dla kogo?humansoft HermesMałaFirma to pakiet zintegrowanych modułów tworzących doskonałe narzędzie do obsługi niewielkich przedsiębiorstw, prowadzących transakcje handlowe na terenie kraju. Program automatyzuje większość czynności wykonywanych podczas codziennej pracy w firmach handlowych, usługowyc (...)

więcej informacji
1 2 3  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Software
Finanse, Podatki, Controlling
Fakturowanie
System kont