Karta płac i rozliczanie pracowników

Szukasz oprogramowania IT? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
ITFinder.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
Oprogramowanie IT
Wyślij zapytanie ofertowe

Karta płac i rozliczanie pracowników

 (produktów w bazie 103)
Mikrobit - Kadry i Płace MIKROBIT Sp. z o.o.

Pakiet Kadry i Płace dla administracji automatyzuje naliczanie płac i tworzenie wszelkich dokumentów i zaświadczeń związanych z wypłatą wynagrodzeń. Usprawnia system ewidencji kadrowej obejmując różnego rodzaju dane personalne posegregowane w podgrupy dając możliwość wykonywania różnego rodzaju zest (...)

więcej informacji
Mikrobit - Zasoby Ludzkie MIKROBIT Sp. z o.o.

Pakiet Zasoby Ludzkie (HR) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji personalnej, naliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego i wielu innych. Możliwe jest całkowite zautomatyzownie wielu procesów związanych z naliczaniem płac, tworzeniem wszelkich dokumentów, zestawień i zaświadcz (...)

więcej informacji
RAKSSQL - Pakiet PRO RAKS Sp. z o.o.

Przeznaczony dla firm, które:    * zatrudniają pracowników,    * rozliczają się z ZUS,    * wystawiają faktury lub paragony,    * kupują towary, usługi,    * prowadzą magazyn,    * prowadzą Księgę Podatkową,    * amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających (...)

więcej informacji
Comarch Oświata i szkolnictw… Comarch SA

Zmiany w szkolnictwie wyższym, rosnąca liczba informacji o studentach i posiadanych zasobach - jakie muszą gromadzić i przetwarzać Szkoły Wyższe - oraz wzrost oczekiwań studentów odnośnie jakości usług dostarczanych przez uczelnie sprawiają, że nie jest możliwe sprawne zarządzanie uczelnią bez pomoc (...)

więcej informacji
humansoft HermesSQL Kadry i … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł "Kadry i Płace HR" wspomaga działalność firmy w obszarze kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami.Moduł dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, usługowym, produkcyjnym oraz instytucjom budżetowym i zakładom pracy chronionej. Tak szerokie zastosowanie modułu możliwe jest dzięki m (...)

więcej informacji
humansoft Corax Humansoft Sp. z o. o.

Oprogramowanie humansoft Corax oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. Specjalizacja poszczególnych modułów systemu czyni go profesjonalnym rozwiązaniem do prowadzenia działalnoś (...)

więcej informacji
Impuls 5 Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Impuls 5 jest zintegrowanym pakietem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem klasy MRPII/ERP. System należy w tej chwili do wiodących rozwiązań tej klasy na polskim rynku. Pakiet przeznaczony jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawiera m.in. aplikac (...)

więcej informacji
Perfect Expert/UMG Junisoftex Sp. z o. o.

System ewidencji podatkówSystem finansowo-podatkowy pozwala na prowadzenie pełnej księgowości na zasadach ogólnych oraz na naliczanie dowolnego wymiaru podatkowego w oparciu o zeznania podatkowe w zależności od potrzeb i możliwości jego wdrożenia do eksploatacji.W zależności od ilości wdrożonych mod (...)

więcej informacji
Bastion ERP LSI Software SA

Bastion ERP to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.W sposób kompleksowy obejmuje strategiczne obszary działalności firmy. Niezależnie od wielkości firmy, aby podejmować optymalne decyzje zarządcze oraz wyznaczać strategie rozwoju niezbędna jest koordynacja i nadzór nad poszc (...)

więcej informacji
Xpertis Kadry i płace Macrologic SA

Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości Kadry i płace to program wspomagający zarządzanie jednostką budżetową w zakresie kadr, rachuby płac, umów-cywilno prawnych oraz rozliczeń z biegłymi, kuratorami, ławnikami, adwokatami itd.Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zadań związ (...)

więcej informacji
Zintegrowany System Zarządza… ABK Soft Sp. z o.o.

Zintegrowany System Zarządzania GRANTModuły Zintegrowanego Systemu Zarządzania powstawały od roku 1989.Lata dziewięćdziesiąte były okresem intensywnego testowania naszych algorytmów w warunkach rzeczywistej, intensywnej pracy.Dzięki ich niezawodności i dbałości o zgodność z aktualnymi przepisami Min (...)

więcej informacji
Mikrobit - Oprogramowanie Ws… MIKROBIT Sp. z o.o.

Nowoczesny Urząd to jednostka szeroko stosująca technologie informatyczne w zadaniach stawianych dla administracji lokalnej. Wsparcie informatyczne jakie stawiamy do dyspozycji jednostek administracji lokalnej dotyczy sfery budżetowania i finansów, obsługi działalności komunalnej a także informacji (...)

więcej informacji
System Forte Karty Pracy Sage

Karty PracyModuł ułatwia ewidencję oraz rozliczenie czasu pracy pracowników z podziałem na projekty lub działy. Elastyczny system doboru parametrów pozwala określić sposób i czas rejestracji spóźnień, nadgodzin, nieobecności. Po zaakceptowaniu, informacje o czasie pracy automatycznie modyfikują kale (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Autom… Digitland

Moduł umożliwia automatyczną dekretację zdarzeń gospodarczych rejestrowanych w modułach dziedzinowych wg ustalonych w procesie konfiguracji zasad. Automatycznej dekretacji podlegają m.in. obrót towarowy, rozrachunki z kontrahentami i pracownikami (w tym dewizowe), rejestracja kosztów, noty księgowe (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Kadry i P… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuKadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym pr (...)

więcej informacji
Digitland SQL - Rachunkowość… Digitland

KasaModuł umożliwia automatyczne tworzenie raportów kasowych i bankowych w ramach zdefiniowanych ciągów numeracji dokumentów na podstawie zgromadzonych w systemie dokumentów kasowych lub bankowych. Raporty kasowe tworzone są niezależnie w ramach ciagów numeracji dokumentów kasowych a raporty bankowe (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace i Kadry Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRO to modułowy, w pełni zintegrowany, system przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez nas oprogramowania jest (...)

więcej informacji
FIRMA.premium Przedsiębiorstwo Zastosowań Informa…

Czym jest FIRMA.premium:    * To nowoczesny zintegrowany system informatyczny klasy ERP, dedykowany dla przedsiębiorstw głównie zajmujących się świadczeniem usług. Może być zatem z powodzeniem stosowany w przedsiębiorstwach komunikacyjnych, komunalnych.    * To unikalny w kraju pakiet specjalizowane (...)

więcej informacji
System Forte Zaliczki Pracow… Sage

Zaliczki PracowniczeModuł wspomaga kompleksowo proces obsługi zaliczek pracowniczych od momentu złożenia wniosku poprzez akceptację przez przełożonego, wypłacenie zaliczki pracownikowi aż po jej rozliczenie. Wspiera procesy obsługi wyjazdów służbowych, a w połączeniu z rozliczeniami pracowniczymi tw (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Multibiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Mała Firma to pakiet programów do obsługi małej firmy, w którego skład wchodzą: MAGAZYN MF, KSIĘGA MF, KADRY, PŁACE i ZUS MF, PRZELEWY - KASA MF.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe oraz obsługuje operacje kasowe i bankowe. Umożliwia prowadzenie księgowości o (...)

więcej informacji
Granit AQUA DomConsult Sp. z o.o.

BILINGModuł bilingowy cechuje procesowe podejście do rozliczania, gdzie każdy kolejny krok nie może być wykonany jeśli poprzedni nie został zaakceptowany. Dzięki otwartej i elastycznej budowie pozwala na rozliczanie klientów w sposób zautomatyzowany, dając zarazem pełną kontrolę nad tą czynnością. M (...)

więcej informacji
Impuls 5 - Finanse - Księgow… Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Finanse Księgowość KosztyNarzędzia informatyczne wspierające zarządzanie finansami i księgowością są centralnym elementem systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem i w dużej mierze decydują o jego sukcesie. Dlatego też tak ważna jest wysoka jakość tego oprogramowania. System Finanse Księg (...)

więcej informacji
RAKSSQL Biuro Rachunkowe - K… ATI s.c.

Aplikacja jako element całego systemu do zarządzania Biurem Rachunkowym jest z nim w pełni zintegrowana eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania danych. Przykładowo lista płatnicza wystawiona w module Płace jest natychmiast widoczna dla modułu Finanse czy Księgowość. Z kolei naliczając list (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Księga Podat… Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Rachunkow… MT ProkHard

Moduł Rachunkowość Finansowa pozwala tak usystematyzować i pogrupować dane finansowe firmy, żeby stały się solidnymi informacjami, na podstawie których można podejmować optymalne decyzje biznesowe. Aby sprostać takiemu wyzwaniu, moduł jest wyposażony w odpowiednie narzędzia pozwalające na dowolne kr (...)

więcej informacji
MUNICOM.premium Przedsiębiorstwo Zastosowań Informa…

Zintegrowany System Zarządzania MUNICOM.premium jest pakietem oprogramowania, opracowanym w całości w firmie TARAN a obejmującym cały zakres działania przedsiębiorstwa transportowego (komunikacyjnego) Ten rozwijany w ostatnich latach system stanowi jedną z głównych linii oferowanych przez nas rozwią (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Kadry Digitland

Moduł umożliwiający prowadzenie ewidencji osobowej pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i na umowy cywilno-prawne (w tym umowy Rad Nadzorczych). Zawiera między innymi rejestrację nieobecności (urlopów, zwolnień chorobowych, innych), obecności (np. kart pracy BZ, importowanych z czytników RCP l (...)

więcej informacji
IBM BI i EPM IBM Corp. Inc.

Karty wyników i kokpity menedżerskie. Monitorowanie wydajności za pomocą łatwych w użyciu kart wyników i metryk:Cognos 8 Business IntelligencePełna gama funkcji inteligentnej analizy danych (BI) w ramach pojedynczej architektury zorientowanej na usługi (SOA), dla wszystkich kategorii użytkowników.Co (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRO - Kadry i Płace STREAM soft s.j.

Kadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym przez oddziały ZUS do (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - MultiBiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Standard to pakiet programów do obsługi małej i średniej firmy, w którego skład wchodzą:KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW,MAGAZYN,KADRY, PŁACE i ZUS do 10 pracowników,PRZELEWY-KASA.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe, wielomagazynowy oraz obsługuje operacje kaso (...)

więcej informacji
Madar ERP - Kadry-Płace MADAR Sp. z o.o.

System PersonalnyZgodny z reformą ubezpieczeń społecznych, współpracuje z Programem Płatnik, wspomagający pracę w dziale płacowo-kadrowym, w zakresie prowadzenia dokumentacji oraz akt osobowych pracownika.Moduł KadryModuł KADRY służy do rejestracji i analizy danych o pracownikach, zawartych umowach, (...)

więcej informacji
Granit THERMAL DomConsult Sp. z o.o.

BILINGW zakresie ewidencyjnym moduł wspiera prowadzenie rejestrów odbiorców, umów, punktów odbiorów, liczników i odczytów. Rejestrowane są wszelkie zmiany mające wpływ na rozliczenie odbiorców (wymiany liczników, montaż podliczników, zmiana taryf, itd.). „Sercem” modułu bilingowego jest podmoduł roz (...)

więcej informacji
Mikrobit - Ewidencja i nalic… MIKROBIT Sp. z o.o.

Najważniejszą cechą systemu Naliczania i Ewidencji Płac (PL) jest jego elastyczność w zakresie dostosowywania właściwości eksploatacyjnych do potrzeb użytkownika. System jest parametryzowany w fazie wdrożenia przy użyciu opcji (narzędzi) zawartych wewnątrz systemu i dostępnych dla użytkownika.  W tr (...)

więcej informacji
System Symfonia Start Mała K… Sage

Mała KsięgowośćProgram przeznaczony dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych. Umożliwia rozpoczęcie pracy w dowolnym mies (...)

więcej informacji
humansoft Corax Kadry i Płac… Humansoft Sp. z o. o.

Kadry i płace –  to szybkość i łatwość w wykonywaniu wszelkich czynności którymi na co dzień zajmuje się dział odpowiedzialny za prowadzenie kadr i rachubę płac. Pozwala odciążyć pracowników tej komórki dostarczając im automatów, w tym m.in. automatów do naliczania płac uwzględniających różne system (...)

więcej informacji
IBM Zarządzanie treścią IBM Corp. Inc.

Pakiet oprogramowania IBM Zarządzanie treścią zawiera:  Content ManagerPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Manager Enterprise EditionPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Man (...)

więcej informacji
System Wspomagający Zarządza… BITAM Zakład Techniki Komputerowej

Wykaz głównych modułów systemu V2000 SQLObrót TowarowyGospodarka MateriałowaSystem Finansowo - KsięgowyKadry i PłaceAnalizy EkonomiczneZarządzanie łańcuchem dostaw i zamówieńObsługa ProdukcjiWielowalutowośćWielooddziałowośćModuł SuperoperatoraDla każdego modułu dostępne są zintegrowane programy pomo (...)

więcej informacji
Navireo InsERT S.A.

System Navireo jest przeznaczony dla firm średniej wielkości (zwykle od kilku do kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stanowisk), jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

Moduł Kadry i Płace oferowanej aplikacji obsługuje kompleksowo zagadnienia związane z zarządzaniem kadrami i rachubą płac. Gwarantuje pełną dowolność w tworzeniu składników płacowych wynagrodzenia. Pozwala także na wprowadzanie własnych formuł wyliczania wynagrodzeń. Automatycznie generuje dokumenty (...)

więcej informacji
System Forte Rozliczenia Pra… Sage

Rozliczenia PracowniczeProgram umożliwia rozliczenia pieniężne z pracownikami. Ścisła współpraca z modułami Forte Zaliczki Pracownicze, Forte Delegacje Krajowe i Forte Telefonia pozwala na pełną obsługę rozliczeń między pracownikiem a pracodawcą z tytułu wyjazdów służbowych, użytkowania telefonów sł (...)

więcej informacji
Pakiet Hetman Pro MT ProkHard

Możliwości małych przedsiębiorstw lub takich, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, znacznie różnią się od możliwości tych, które istnieją na rynku od dłuższego czasu i/lub dysponują dużym kapitałem. Ich potrzeby są jednak bardzo podobne: poszukują nowoczesnego systemu, który pozwoli efektyw (...)

więcej informacji
Perfect Expert/ERP Junisoftex Sp. z o. o.

Planowanie, przygotowanie i rozliczanie produkcjiModuł przeznaczony jest do zapisu zasobów produkcyjnych przedsiębiorstwa w postaci dokumentacji technologicznej obejmującej normy materiałowe oraz operacje gniazd produkcyjnych, maszyn, narzędzi kalendarza i systemu pracy. Jednym z istotniejszych zada (...)

więcej informacji
Digitland SQL Digitland

System Zarządzania Firmą DIGITLAND SQL zintegrowany system informatyczny MRP/ERP, pracujący w architekturze klient-serwer lub terminalowej dla szeregu platform systemowych.Obejmuje wszystkie strefy działalnosci przedsiębiorstwa między innymi gospodarkę magazynową, gospodarkę materiałową, księgowość, (...)

więcej informacji
Comarch - ERP Comarch SA

Sektor ERP zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania. Oferta produktowa kierowana jest na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Cechuje ją możliwość elastycznego dostosowania do specyficznych potrzeb branżowych Klienta.  Wybr (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Finanse MT ProkHard

System Finanse stanowi kompletne narzędzie służące do efektywnego zarządzania obszarem finansów, wspomagające realizację wyznaczonych celów biznesowych i wzrost efektywności przedsiębiorstwa. Został napisany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę informatyczną przy wsparciu merytorycznym specjalistów z (...)

więcej informacji
HEUTHES -ISOF- Płace i kadry HEUTHES Sp. z o.o.

Charakterystyka ogólnaPłace i Kadry to zintegrowany system kadrowo-płacowy przeznaczony dla działów kadrowego i rachuby płac jednostek organizacyjnych o dowolnym profilu działalności, niezależnie od wynikającej z wewnętrznych przepisów specyfiki wynagradzania czy rozliczania czasu pracy. Moduł ułatw (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Finanse i… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuModuł Finanse i Księgowość wspomaga pracę działu księgowości w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Aplikacja jest zgodna z ustawą o rachunkowości, dzięki projektowi wykonanemu przez polskich analityków, programistów i konsultantów z dziedziny rachunkowości oraz praw (...)

więcej informacji
humansoft Hermes Standard Ka… Humansoft Sp. z o. o.

Moduł „Kadry i Płace” stanowi element składowy zintegrowanego systemu zarządzania firmą humansoft HermesStandard. Umożliwia obsługę działu kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami kadrowo-płacowymi. Do jego obsługi wymagane jest posiadanie Pakietu Podstawowego.Zarys funkcjonalności mo (...)

więcej informacji
1 2 3  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Software
Finanse, Podatki, Controlling
Fakturowanie
System kont