Karta płac i rozliczanie pracowników

Szukasz oprogramowania IT? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
ITFinder.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
Oprogramowanie IT
Wyślij zapytanie ofertowe

Karta płac i rozliczanie pracowników

 (produktów w bazie 103)
dGCS Biznesmen - Multibiznes… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

MultiBiznesmen Mała Firma to pakiet programów do obsługi małej firmy, w którego skład wchodzą: MAGAZYN MF, KSIĘGA MF, KADRY, PŁACE i ZUS MF, PRZELEWY - KASA MF.Wspomaga sprzedaż towarów i usług, kontroluje stany magazynowe oraz obsługuje operacje kasowe i bankowe. Umożliwia prowadzenie księgowości o (...)

więcej informacji
Zintegrowany System Zarządza… ABK Soft Sp. z o.o.

Zintegrowany System Zarządzania GRANTModuły Zintegrowanego Systemu Zarządzania powstawały od roku 1989.Lata dziewięćdziesiąte były okresem intensywnego testowania naszych algorytmów w warunkach rzeczywistej, intensywnej pracy.Dzięki ich niezawodności i dbałości o zgodność z aktualnymi przepisami Min (...)

więcej informacji
Xpertis Kadry i płace Macrologic SA

Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości Kadry i płace to program wspomagający zarządzanie jednostką budżetową w zakresie kadr, rachuby płac, umów-cywilno prawnych oraz rozliczeń z biegłymi, kuratorami, ławnikami, adwokatami itd.Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zadań związ (...)

więcej informacji
Madar ERP - Kadry-Płace MADAR Sp. z o.o.

System PersonalnyZgodny z reformą ubezpieczeń społecznych, współpracuje z Programem Płatnik, wspomagający pracę w dziale płacowo-kadrowym, w zakresie prowadzenia dokumentacji oraz akt osobowych pracownika.Moduł KadryModuł KADRY służy do rejestracji i analizy danych o pracownikach, zawartych umowach, (...)

więcej informacji
Perfect Expert/UMG Junisoftex Sp. z o. o.

System ewidencji podatkówSystem finansowo-podatkowy pozwala na prowadzenie pełnej księgowości na zasadach ogólnych oraz na naliczanie dowolnego wymiaru podatkowego w oparciu o zeznania podatkowe w zależności od potrzeb i możliwości jego wdrożenia do eksploatacji.W zależności od ilości wdrożonych mod (...)

więcej informacji
InsERT dla Księgowości i Fin… InsERT S.A.

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem. W ofercie firmy InsERT znaleźć można rozbudowane programy ułatwiające prowadzenie pełnej księgowości, systemy umożliwi (...)

więcej informacji
IBM Zarządzanie treścią IBM Corp. Inc.

Pakiet oprogramowania IBM Zarządzanie treścią zawiera:  Content ManagerPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Manager Enterprise EditionPrzechowywanie, obsługa, udostępnianie, dystrybucja i integracja wszystkich rodzajów treści.Content Man (...)

więcej informacji
Mikrobit - Oprogramowanie W… MIKROBIT Sp. z o.o.

Funkcjonowanie w gospodarce rynkowej i konieczność dorównania do standardów światowych zmusza przedsiębiorstwa do unowocześniania swoich systemów zarządzania. Przedsiębiorstwa starające się funkcjonować w oparciu o standardy MRP, MRP II, ERP, znajdą w naszej ofercie wiele funkcji wspomagających te z (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Rachunkow… MT ProkHard

Moduł Rachunkowość Finansowa pozwala tak usystematyzować i pogrupować dane finansowe firmy, żeby stały się solidnymi informacjami, na podstawie których można podejmować optymalne decyzje biznesowe. Aby sprostać takiemu wyzwaniu, moduł jest wyposażony w odpowiednie narzędzia pozwalające na dowolne kr (...)

więcej informacji
IBM Content Manager OnDemand… IBM Corp. Inc.

Znakomicie sprawdza się w przedsiębiorstwach różnej wielkości i zapewnia dostęp elektroniczny do obrazów akt, wyciągów, faktur i czeków generowanych komputerowo. Działa na platformie serwerowej iSeries w systemie operacyjnym i5/OS. 

więcej informacji
Comarch Klasyka Księga Podat… Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
RHO Software - RCP+ RHO Software

System RCP+ umożliwia wszechstronną rejestrację i rozliczanie  zarówno czasu pracy jak i pracy akordowej.Rozbudowane funkcje automatyzujące rozliczenia i korygujące odczyty znacznie przyspieszają obsługę programu i skracają czas prowadzenia rozliczeń do niezbędnego minimum.Unikalne możliwości dostęp (...)

więcej informacji
Perfect Expert/MEDIA Junisoftex Sp. z o. o.

Moduł Sprzedaży i ewidencji licznikówJest to zespół funkcji obsługujących proces generowania faktur na podstawie odczytów wskazań urządzeń pomiarowych i norm ryczałtowych, umożliwiających śledzenie stanu rozrachunków z klientami, windykację należności oraz realizację płatności.W powiązaniu z modułem (...)

więcej informacji
Platforma Hetman - Personel MT ProkHard

System Personel pozwala na aktywne prowadzenie polityki kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa w oparciu o szczegółowe dane gromadzone na temat zatrudnianych pracowników. Jest w pełni konfigurowalny i dzięki temu może znaleźć zastosowanie w każdej dużej organizacji bez potrzeby gruntownej przebudowy istn (...)

więcej informacji
humansoft Hermes Standard Ka… Humansoft Sp. z o. o.

Moduł „Kadry i Płace” stanowi element składowy zintegrowanego systemu zarządzania firmą humansoft HermesStandard. Umożliwia obsługę działu kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami kadrowo-płacowymi. Do jego obsługi wymagane jest posiadanie Pakietu Podstawowego.Zarys funkcjonalności mo (...)

więcej informacji
Impuls 5 - Finanse - Księgow… Biuro Projektowania Systemów Cyfrow…

Finanse Księgowość KosztyNarzędzia informatyczne wspierające zarządzanie finansami i księgowością są centralnym elementem systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem i w dużej mierze decydują o jego sukcesie. Dlatego też tak ważna jest wysoka jakość tego oprogramowania. System Finanse Księg (...)

więcej informacji
MUNICOM.premium Przedsiębiorstwo Zastosowań Informa…

Zintegrowany System Zarządzania MUNICOM.premium jest pakietem oprogramowania, opracowanym w całości w firmie TARAN a obejmującym cały zakres działania przedsiębiorstwa transportowego (komunikacyjnego) Ten rozwijany w ostatnich latach system stanowi jedną z głównych linii oferowanych przez nas rozwią (...)

więcej informacji
RAKSSQL - Pakiet PRO RAKS Sp. z o.o.

Przeznaczony dla firm, które:    * zatrudniają pracowników,    * rozliczają się z ZUS,    * wystawiają faktury lub paragony,    * kupują towary, usługi,    * prowadzą magazyn,    * prowadzą Księgę Podatkową,    * amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających (...)

więcej informacji
Perfect Expert/ERP Junisoftex Sp. z o. o.

Planowanie, przygotowanie i rozliczanie produkcjiModuł przeznaczony jest do zapisu zasobów produkcyjnych przedsiębiorstwa w postaci dokumentacji technologicznej obejmującej normy materiałowe oraz operacje gniazd produkcyjnych, maszyn, narzędzi kalendarza i systemu pracy. Jednym z istotniejszych zada (...)

więcej informacji
WizjaNet - ERP WizjaNet

Sprzedaż     System Wizja.ERP zapewnia pełne wsparcie dla szeroko rozumianej sprzedaży ­ towarów, wyrobów własnych, usług ­ w przedsiębiorstwach. Zapewnia ewidencjonowanie wystawiania wszelkich dokumentów finansowych oraz ścisłą współprace z gospodarką magazynową.Podstawowe funkcjonalności:    * Fak (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE Digitland

System Zarządzania Firmą DIGITLAND ENTERPRISE zaawansowany technologicznie i merytorycznie zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem klasy MRP/ERP. System zapewnia największe możliwe bezpieczeństwo pracy, dużą szybkość wykonywania wszystkich operacji, możliwość budowania własnych definiowaln (...)

więcej informacji
humansoft HermesSQL Kadry i … Humansoft Sp. z o. o.

Moduł "Kadry i Płace HR" wspomaga działalność firmy w obszarze kadr i rachuby płac zgodnie z obowiązującymi przepisami.Moduł dedykowany przedsiębiorstwom handlowym, usługowym, produkcyjnym oraz instytucjom budżetowym i zakładom pracy chronionej. Tak szerokie zastosowanie modułu możliwe jest dzięki m (...)

więcej informacji
IFS Applications Płace IFS Polska

System wspomagający wszystkie procesy płacowe i najważniejsze procesy około-płacowe, rozpoczynając od rejestracji czasu pracy i nieobecności, a kończąc na wydruku wymaganych raportów (odcinki płacowe, PIT-y), czy też elektronicznym przesłaniu odpowiednich dokumentów do ZUS.Dzięki typowej dla IFS App (...)

więcej informacji
Mikrobit - Kadry i Płace MIKROBIT Sp. z o.o.

Pakiet Kadry i Płace dla administracji automatyzuje naliczanie płac i tworzenie wszelkich dokumentów i zaświadczeń związanych z wypłatą wynagrodzeń. Usprawnia system ewidencji kadrowej obejmując różnego rodzaju dane personalne posegregowane w podgrupy dając możliwość wykonywania różnego rodzaju zest (...)

więcej informacji
Perfect Expert/HR Junisoftex Sp. z o. o.

Badania okresoweW ramach modułu możliwy jest model eksploatacji współpracujący z zakładowa przychodnia zdrowia, gdzie ze strony zakładu sa przesyłane wykazy i harmonogramy badan okresowych pracowników oraz rejestracja wyników badań do systemu.Moduł pozawala na kontrolowanie aktualności badań pracown (...)

więcej informacji
Xpertis rozwiązanie dla Jedn… Macrologic SA

Pakiet Xpertis Zarządzanie Jednostkami Ministerstwa Sprawiedliwości to rozwiązanie informatyczne dedykowane jednostkom budżetowym, a w szczególności działom administracyjnym sądów i prokuratur. W skład pakietu wchodzą moduły obejmujące: kadry, płace, umowy cywilno-prawne, rozliczanie biegłych i grup (...)

więcej informacji
KPiR dla Windows Varico

Umożliwia on prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. W zależności od wersji program KPiR pozwala prowadzić księgowość jednej lub wielu firm. Każda wersja programu obs (...)

więcej informacji
Granit AQUA DomConsult Sp. z o.o.

BILINGModuł bilingowy cechuje procesowe podejście do rozliczania, gdzie każdy kolejny krok nie może być wykonany jeśli poprzedni nie został zaakceptowany. Dzięki otwartej i elastycznej budowie pozwala na rozliczanie klientów w sposób zautomatyzowany, dając zarazem pełną kontrolę nad tą czynnością. M (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Rachu… Digitland

Digitland Enterprise - Rachunkowość, finanse, księgowość składa się z następujących modułów:KasaDrukowanie poleceń przelewówWystawianie not odsetkowychRejestracja sald na kontach księgowychAutomatyczne połączenie systemu FK i GMKsięgowość - pakiet zaawansowanyKadryPłaceŚrodki trwałeArkusz kalkulacyj (...)

więcej informacji
Humansoft Hermes Mała Firma it-function Polska Sp. z o.o.

Dla kogo?humansoft HermesMałaFirma to pakiet zintegrowanych modułów tworzących doskonałe narzędzie do obsługi niewielkich przedsiębiorstw, prowadzących transakcje handlowe na terenie kraju. Program automatyzuje większość czynności wykonywanych podczas codziennej pracy w firmach handlowych, usługowyc (...)

więcej informacji
PCBIZNES PRESTIŻ STREAM soft s.j.

PCBIZNES PRESTIŻ to wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw.Systemy PCBIZNES PRO/PRESTIŻ wybrało już ponad 3 tysiące Klientów. (...)

więcej informacji
System Forte Ewidencja Pojaz… Sage

Ewidencja PojazdówModuł wspomaga ewidencję przebiegu pojazdów firmowych jak i prywatnych wykorzystywanych dla celów służbowych. Umożliwia, we współpracy z modułem Forte Delegacje Krajowe, przydzielanie pojazdów firmowych na czas wyjazdów służbowych.Ewidencja Pojazdów wpływa na: * kontrolę wydatków n (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Biuro Rachu… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe PLUS to pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych. Umożliwia obsługę nieograniczonej ilości firm, a w każdej z nich wyliczy płace dla 1000-pracowników. Ponadto pracuje w sieci komputerowej.W skład tego pakietu wchodzą następujące programy:Fakturowanie, Księga Przychodów i Ro (...)

więcej informacji
Comarch - ERP Comarch SA

Sektor ERP zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnych i wydajnych rozwiązań do zarządzania. Oferta produktowa kierowana jest na rynki mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Cechuje ją możliwość elastycznego dostosowania do specyficznych potrzeb branżowych Klienta.  Wybr (...)

więcej informacji
Pakiet Hetman Pro MT ProkHard

Możliwości małych przedsiębiorstw lub takich, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, znacznie różnią się od możliwości tych, które istnieją na rynku od dłuższego czasu i/lub dysponują dużym kapitałem. Ich potrzeby są jednak bardzo podobne: poszukują nowoczesnego systemu, który pozwoli efektyw (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Kadry Digitland

Moduł umożliwiający prowadzenie ewidencji osobowej pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i na umowy cywilno-prawne (w tym umowy Rad Nadzorczych). Zawiera między innymi rejestrację nieobecności (urlopów, zwolnień chorobowych, innych), obecności (np. kart pracy BZ, importowanych z czytników RCP l (...)

więcej informacji
DIGITLAND ENTERPRISE - Autom… Digitland

Moduł umożliwia automatyczną dekretację zdarzeń gospodarczych rejestrowanych w modułach dziedzinowych wg ustalonych w procesie konfiguracji zasad. Automatycznej dekretacji podlegają m.in. obrót towarowy, rozrachunki z kontrahentami i pracownikami (w tym dewizowe), rejestracja kosztów, noty księgowe (...)

więcej informacji
PCBIZNES prestiż - Kadry i P… STREAM soft s.j.

Przeznaczenie modułuKadry i Płace to moduł spełniający wszystkie wymogi systemu do obsługi działu kadrowo-płacowego. Przeznaczony jest dla firm zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.Współpraca z „Płatnikiem”Moduł w pełni współpracuje z programem „Płatnik”, rozprowadzanym pr (...)

więcej informacji
Sente Personel Sente sp. z o.o.

Program SENTE Personel wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem w zakresie kadr i płac. Program zawiera również dodatkowe moduły pozwalające na zarządzanie zasobami ludzkimi. Obsługuje między innymi:    * Kadry – dane osobowe, umowy, historia zatrudnienia, dane ZUS, rachunki bankowe, szkolenia, dane p (...)

więcej informacji
Comarch CDN XL Comarch SA

Comarch CDN XL to od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce (wg raportu IDC, wg ilości nowych Klientów). Wybrało go już ponad 2400 Klientów. Dlaczego?    * wybierając nasz System otrzymują Państwo konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania biznesowe,    * Comarch CDN XL jest dostosowa (...)

więcej informacji
Mikrobit - Oprogramowanie Ws… MIKROBIT Sp. z o.o.

Nowoczesny Urząd to jednostka szeroko stosująca technologie informatyczne w zadaniach stawianych dla administracji lokalnej. Wsparcie informatyczne jakie stawiamy do dyspozycji jednostek administracji lokalnej dotyczy sfery budżetowania i finansów, obsługi działalności komunalnej a także informacji (...)

więcej informacji
IBM Cognos 8 Business Intell… IBM Corp. Inc.

Sprawozdawczość, analizy, kokpity menedżerskie i karty wyników w ramach jednego, łatwego do wdrożenia i utrzymania pakietu oprogramowania.   Raportowanie: dostęp do pełnej gamy raportów samoobsługowych, które można zaadaptować do dowolnego źródła danych i które mogą funkcjonować w oparciu o zdefi (...)

więcej informacji
Gratyfikant GT InsERT S.A.

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programów Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji p (...)

więcej informacji
Comarch CDN XL Human Resources Comarch SA

Human Resources  Funkcjonalność jest zgrupowana w następujących obszarach:    * Płace i Kadry    * System ocen pracowników/Pulpit pracownika    * Informacje pracownicze    * Podzielnik    * Karty pracy    * RCP (Rejestracja Czasu Pracy)    * NieobecnościPłace i KadryModuł Płace i Kadry obsługuje peł (...)

więcej informacji
dGCS Biznesmen - Kadry, Płac… dGCS Biznesmen Sp. z o.o.

Kadry, Płace i ZUS PRO to nowoczesny system wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac, w firmach o dowolnym profilu działalności i dowolnej wielkości, zatrudniających od kilku do kilku tysięcy pracowników, bez względu na rodzaj wynagrodzenia czy czasu pracy.Dostępne są wersje obsługujące do 10, (...)

więcej informacji
RAKSSQL Średnie i Duże Przed… RAKS Sp. z o.o.

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pakiet oprogramowania stworzony został  dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprze (...)

więcej informacji
Bastion ERP Personnel LSI Software SA

Ludzie są podstawą działalności każdego przedsiębiorstwa.Nowoczesna firma powinna poświęcić im należytą uwagę. Nowoczesny, kompletny system Bastion ERP Personnel dostarcza łatwych w obsłudze i wydajnych rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi.Zarządzanie systemem wynagrodzeńCzęść płacowa systemu (...)

więcej informacji
Comarch Klasyka Płace i Kadry Comarch SA

Twój komputer nadal pracuje w środowisku DOS? Wybierz ofertę Comarch KLASYKA dla małych oraz średnich przedsiębiorstw handlowych, usługowych czy produkcyjnych. Możesz usprawnić swoją pracę dzięki pakietom:    klasyka    * magazynowo – fakturującym,    * finansowo – księgowym,    * kadrowo – płacowym (...)

więcej informacji
System Wspomagający Zarządza… BITAM Zakład Techniki Komputerowej

Wykaz głównych modułów systemu V2000 SQLObrót TowarowyGospodarka MateriałowaSystem Finansowo - KsięgowyKadry i PłaceAnalizy EkonomiczneZarządzanie łańcuchem dostaw i zamówieńObsługa ProdukcjiWielowalutowośćWielooddziałowośćModuł SuperoperatoraDla każdego modułu dostępne są zintegrowane programy pomo (...)

więcej informacji
1 2 3  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Software
Finanse, Podatki, Controlling
Fakturowanie
System kont